Советуем почитать
Интересные и полезные статьи

Кулинарные статьи
Кулинарные статьи Читать все статьи
Медицина и Здоровье
Медицина и Здоровье Читать все статьи
 Спот - фитнес
Спот - фитнес Читать все статьи
Диети и правельное питание
Диети и правельное питание Читать все статьи
Спортивное питание
Спортивное питание Читать все статьи
2020-04-28/14:32
Новости интернета
Друзья сайта
твой рецептик

что такое фитнес - що таке фітнес

Фітнес (англ. fitness, від дієслова «to fit» — відповідати, бути в хорошій формі; також зустрічається російське написання з подвійною  «с» — фітнес) - вид фізичної активності, який спрямований на підтримку загальної фізичної форми, що досягається за рахунок правильного харчування, відпочинку і
 Ви хочете скинути вагу або поліпшити фігуру, але не знаєте, який вид спорту вибрати? Відмінний варіант для жінок-зайнятися фітнесом. Що таке фітнес? Це один з популярних напрямків у спорті, суть якого полягає у виконанні вправ, спрямованих на оздоровлення та підтримку фізичної форми. Течій у фітнесі для жінок багато: пілатес і степ-аеробіка, аквааеробіка і танець живота, pole dance, стретчинг та інше. Це дозволяє вибрати комплекс вправ, які максимально відповідають віку, статі та фізичній формі.

Види фітнесу

1 - pole dance, Танець з жердиною або танець на пілоні — один з напрямків сучасного танцю з елементами розтяжки і силових навантажень. Виконати їх новачкові складно, але не варто впадати у відчай. Через пару-трійку занять тіло почне слухатися і виконувати вправи стане набагато простіше.

2 - степ аеробіка-комплекс вправ, які виконують за допомогою спеціальної платформи. Якщо регулярно тренуватися, це помітно підтягне стегна, сідниці і гомілки. Заняття допоможуть суглобам стати рухливими, зв'язкам еластичними, а шкірі підтягнутою і пружною.

3 - аквааеробіка-унікальний вид спорту, в якому вправи виконують під музику, перебуваючи при цьому у воді по груди. Щоб займатися ним не обов'язково вміти плавати, причому заняття можуть відвідувати люди будь-якого віку, статі і ваги.

4 - танець живота або белліденс в сучасній інтерпретації - один з видів танцювальної техніки, прототипом якої стали східні танці. Заняття проходять під музику і дозволяють розвинути мускулатуру рук і ніг, живота і стегон, сідниць, боків і інших частин тіла.

5 - кроссфіт-один з підвидів фітнесу, винахідником і ідейним натхненником якого став гімнаст і бізнесмен Грег Глассман. Мета занять полягає в поліпшенні загального фізичного розвитку, підвищення показників витривалості, швидкості реакцій і загального тонусу. На думку Грега Глассмана ці якості потрібні не тільки спортсмену, звичайній людині вони допоможуть вижити в екстремальній ситуації. Суть кроссфіта - у виконанні постійно мінливих певних рухів, причому в режимі високої швидкості і максимальної віддачі.

6 - пілатес подарує фігурі стрункість, прибере обвислий животик і значно поліпшить поставу. Це універсальний вид спорту, яким можуть займатися всі, незалежно від статі, віку, ваги і фізичної підготовки. Заняття гармонізують стан душі і тіла, стануть відмінною профілактикою остеопорозу і остеохондрозу, радикуліту і артриту.

7 - фітнес йога-відмінна альтернатива класичному фітнесу, підходить для тих, хто не витримує ритм і інтенсивність активних тренувань. Гібрид фітнесу та йоги — ідеальний варіант занять для тих, хто любить йогу, але при цьому не може виконувати асани. На заняттях крім фізичних тренувань велика увага приділяється дихальної гімнастики і медитації.

8 - фітбокс - це комплекс аеробно-силових вправ, для якого характерні короткі підходи середньої інтенсивності. По суті це заняття, на яких ви будете чергувати силові вправи з аеробної роботою з боксерською грушею. Вправи допомагають збільшити силу і витривалість, швидше спалити жир, підтягнути м'язи і поліпшити фігуру в цілому.

9 - стретчінг або розтяжка — вправи, суть яких полягає в максимальному розтягуванні м'язів, сухожиль і зв'язок. Заняття ефективні і не викличуть складнощів, вони допоможуть розвинути гнучкість і збільшать еластичність. Тренування стретчином допоможуть уникнути проблем зі спиною і поліпшити стан хребта. З їх допомогою ви можете відкоригувати неправильну поставу і попередити вікові зміни в кістковій і хрящовій тканині.

Як швидко підтягнути все тіло?.
Плюси і мінуси тренувань
Переваги фітнесу:

Допомагають швидко схуднути і спалити жировий прошарок, перетворивши її в м'язову тканину.
Активні тренування покращують кровообіг і кровонаповнення органів і систем організму, допомагають ефективніше працювати видільній системі.
Шкіра набуває пружність і здоровий блиск, організм омолоджується, а фігура стає стрункою і підтягнутою.
Дозволяє поліпшити загальне самопочуття, підвищити імунітет і полегшити перебіг ряду хронічних захворювань.

Мінуси занять фітнесом:

Результати занять можна побачити через кілька місяців.
Деякі види спорту підходять не всім і фітнес не виняток.
Результативність тренінгів підвищиться, якщо дотримуватися дієти, що підходить не всім.

Тепер ви знаєте, що таке фітнес, залишилося визначитися, де ви будете займатися, вдома, самостійно, або в залі, під керівництвом досвідченого інструктора. Велика різноманітність технік дозволяє вибрати для себе оптимальний варіант тренувань, але варто пам'ятати. Кроссфіт, фітнес йога, фітбокс та інші види спорту тільки тоді принесуть користь, якщо відвідувати спортзал регулярно і без пропусків.

Другие интересные рецепты :

Десерт Кис-кис Фаршированные перцы Вкусные Рецепты домашних Тортов бутерброды с икрой блюд из свекнины блюда из риса
выпечка с фото лодочки из огурцов салаты рецепты с фотографиями мясные блюда рецепты фото рецепты вторых блюда оформить бутерброды фото
Просьба при копирование материалов сайта поставить ссылку на источник. Спасибо.Написать письмо  © Smоkota.