Советуем почитать
Интересные и полезные статьи

Кулинарные статьи
Кулинарные статьи Читать все статьи
Медицина и Здоровье
Медицина и Здоровье Читать все статьи
 Спот - фитнес
Спот - фитнес Читать все статьи
Диети и правельное питание
Диети и правельное питание Читать все статьи
Спортивное питание
Спортивное питание Читать все статьи
2020-05-01/14:33
Новости интернета
Друзья сайта
твой рецептик

Уявити собі рельєфне тіло без спеціальної дієти досить складно.

Уявити собі рельєфне тіло без спеціальної дієти досить складно. Щодня кожен спортсмен зобов'язаний приймати різні види коктейлів для підтримки своєї форми.
 

Уявити собі рельєфне тіло без спеціальної дієти досить складно. Щодня кожен спортсмен зобов'язаний приймати різні види коктейлів для підтримки своєї форми. Справжнім помічником в процесі приготування такої смакоти є шейкер.

Ці невеликі ємності різних форм-невід'ємний супутник професійного атлета. Завдяки зручній формі їх легко класти в спортивну сумку. Щільна герметична кришка захищає шейкер від протікання. Це допомагає дотримуватися режиму харчування в будь-яких умовах.

Здається, що шейкер в спортивному харчуванні-це примха. Адже змішати добавку з молоком або йогуртом можна і вручну. Але не все так просто. У спортивній дієті важливо не тільки кількість мікроелементів, але і їх якість. Коктейль, приготований з грудочками значно гірше засвоюється організмом. В результаті, корисні речовини не потрапляють в кров, що негативно позначається на якості тренувань.

В силу продуманого будови, шейкер повністю виключає утворення грудок. Усередині кожного пристосування є спеціальна пластикова сітка, дробить грудки суміші. При цьому розмір сіточки і її форма не мають ніякого значення. Головне - її наявність.

Вибираючи шейкер для спортивного харчування, варто звернути увагу на присутність мірної шкали. Зручна візуальна розмітка склянки дозволяє приготувати максимально корисний коктейль, відповідний рецептом. Змішування коктейлю в шейкері без розмітки може привести до перевищення дозування. Це недозволено для спортивного харчування, тому що може стати причиною нездужання спортсмена.

Сьогодні підібрати шейкер дуже легко. Виробники гаджетів для здорового способу життя враховують всі побажання споживачів від форми і матеріалу до кількості камер і обсягу.

Серед усього цього розмаїття фахівці рекомендують зупинити свій вибір на пристроях з безпечного пластика. Завдяки BPA-free матеріалу, упаковка не вступає в реакцію з вмістом. До того ж, харчовий пластик вважається найміцнішим матеріалом.

Кількість камер в шейкері повністю залежить від уподобань атлета і виду його харчування. Наприклад, двокамерні гаджети розраховані на зберігання рідини і порошкоподібної суміші (протеїну, креатину або гейнера). Шейкер на 3 камери оснащений ще одним сектором-для капсул. Такий девайс піде професійним бодібілдерам і спортсменам.

Відмінним варіантом для тривалих тренувань є шейкер на 4 Відділення. Крім ємностей для води, капсул і сухої суміші, гаджет оснащений додатковим резервуаром для додаткової порції харчування. Завдяки цьому, 4-х камерний шейкер зручно брати з собою в подорож.

Оскільки шейкер-це важлива складова спортивного харчування, варто дуже відповідально підійти до його вибору. Досвідчені спортсмени вибирають якісні добавки та обладнання для здорового способу життя в таких спеціалізованих інтернет-магазинах як наш. Це дозволяє не тільки заощадити кошти і час, але і купити новинки індустрії.


Другие интересные рецепты :

Десерт Кис-кис Фаршированные перцы Вкусные Рецепты домашних Тортов бутерброды с икрой блюд из свекнины блюда из риса
выпечка с фото лодочки из огурцов салаты рецепты с фотографиями мясные блюда рецепты фото рецепты вторых блюда оформить бутерброды фото
Просьба при копирование материалов сайта поставить ссылку на источник. Спасибо.Написать письмо  © Smоkota.